Tomek Tomkowiak

Tomek Tomkowiak jest z wykształcenia filozofem, z zamiłowania podróżnikiem, lecz jego największą pasją jest fotografia. Specjalizuje się w sesjach komercyjnych, głównie czarno-białych, projektach autorskich, a także w zdjęciach typu glamour, beauty, fashion i nude. 

Dwukrotnie został laureatem konkursu Photo Erotica organizowanego przez polską edycję Playboya, w tym raz otrzymał pierwsze miejsce. Publikuje w magazynach modowych, podróżniczych i life-stylowych, m.in. w: VIVA, COSMOPOLITAN, ELLE, HARPER`S BAZAAR, PODRÓŻE, POZNAJ ŚWIAT, TRAVELER, NATIONAL GEOGRAPHIC, KONTYNENTY, LAIF, DIGITAL PHOTOGRAPHER, DIGITAL CAMERA, BeaUnu Magazine..

Na stałe współpracuje z amerykańskimi magazynami, w tym: FSHN, dla którego realizował sesję zdjęciową w Nowym Jorku, VOLO Magazine i VOLOGLAM.

0d października 2017 roku - ambasador FUJIFILM.

Jest laureatem międzynarodowych konkursów PX3 Prix de la Photographie Paris i International Photo Awards.

W swoich fotograficznych podróżach najczęściej odwiedza Afrykę. Wielokrotnie wraca na Zanzibar, który stał się jego drugim domem. W 2011r. Tomek Tomkowiak wydał pierwszy w Polsce fotograficzny album o Zanzibarze. 

"Jestem jednym z tych pacjentów, który, choć w zasadzie jest agnostykiem, zaczyna się gorliwie modlić zaraz po wejściu do gabinetu stomatologicznego. Tylko w obliczu wizji bólu i obecności Szatana, za jakiego zawsze miałem stomatologa, zaczynam wierzyć w Boga. I nagle…zdarzył się cud. Po raz pierwszy odkryłem, że można  do gabinetu wchodzić z nadzieją, bez bólu w nim przebywać, a wychodzić z uśmiechem.  Co więcej tych kilka wizyt, które miałem przyjemność odbyć w Exclusive Dental Studio kojarzą mi się wyłącznie z relaksem..."

tomektomkowiak.com

Kontakt

ul. Katowicka 81E/111
61-131 Poznań

GODZINY OTWARCIA:
Pn - Pt  9:00 - 21:00

CH Posnania
ul. Pleszewska 1, 61-136 Poznań
 
GODZINY OTWARCIA:
PN - SB 10 - 22
ND         10 - 21
 

tel. +48 570 712 712 - EDS Katowicka
tel. +48 570 713 714 - EDS Posnania


mail: info@exclusivedentalstudio.pl

Media & PR
media@exclusivedentalstudio.pl
T: 502 209 632

FORMULARZ KONTAKTOWY
Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź