Patrycja Zahorska

Patrycja Zahorska, czyli Lady Squat to piękna zawodniczka Bikini Fitness, która zniewala uśmiechem, sympatyczną aparycją oraz determinacją w dążeniu do celu. Właśnie przygotowuje się do kolejnych zawodów, nieustannie trenuje na siłowni i dba o swoich podopiecznych. Równolegle zdaje egzaminy na studiach i jest zawsze na diecie. Jak ona daje radę? Nie wiemy, ale bardzo się cieszymy że wybrała właśnie nasz gabinet i systematycznie stawia się na wszystkie wizyty.

"Na pierwsza wizytę przyszłam z polecenia przez przyjaciółkę. Na kolejne już nikt nie musiał mnie namawiać ! Ciężko jest opisać jak cudowna atmosfera panuje w tym gabinecie... Lekarze są troskliwi i przesympatyczni, a do tego bardzo precyzyjni. Już na samym wejściu do gabinetu widać pełen profesjonalizm. Pracownicy dbają o każdy detal nie tylko podczas wykonywania zabiegu, ale i wystrój kliniki. Jeśli szukasz kogoś, kto zadba o Twoje ząbki to z całego serca polecam Exclusive Dental Studio. Ja już wybrałam.

Będę tu przyjeżdżać nawet z końca Polski!"

Fot.: Rafał Boruch

Kontakt

ul. Katowicka 81E/111
61-131 Poznań

GODZINY OTWARCIA:
Pn - Pt  9:00 - 21:00

CH Posnania
ul. Pleszewska 1, 61-136 Poznań
 
GODZINY OTWARCIA:
PN - SB 10 - 22
ND         10 - 21
 

tel. +48 570 712 712 - EDS Katowicka
tel. +48 570 713 714 - EDS Posnania


mail: info@exclusivedentalstudio.pl

Media & PR
media@exclusivedentalstudio.pl
T: 502 209 632

FORMULARZ KONTAKTOWY
Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź