MANGDA

MANGDA – fotografka kobiet. Prawdziwe nazwisko Magdalena Krajewska. Od 2009 roku zawodowo tworzy pod pseudonimem MANGDA – fotografka kobiet. Dużą rolę w jej pracy odgrywają  „zwyczajne” kobiety w których odnajduje ich osobiste piękno. Każda z nich jest inna, prawdziwa stanowi źródło inspiracji, które pokazuje w kadrach swoich zdjęć. Unika teatralności i przesadnej stylizacji chcąc zachować charakter i osobowość swoich modelek. Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na kierunku fotografia. W jej pracy bardzo ważny jest uśmiech który pomaga w nawiązaniu serdecznej relacji pomiędzy fotografem a modelką.

"W młodości miałam poważny wypadek samochodowy na skutek którego znalazłam się na oddziale chirurgii szczękowo – twarzowej. Moje zęby bardzo ucierpiały i ich stan z biegiem lat coraz bardziej się pogarszał. Chodziłam do wielu stomatologów jednak dopiero Pani doktor Agnieszka Kulik pomogła  mi w odzyskaniu promiennego uśmiechu i pewności siebie. Uśmiech działa cuda! Oprócz tego, że Pani Agnieszka jest profesjonalistą w swoim zawodzie, to również jest niezwykłą osobą, pełną charyzmy, bez uprzedzeń  która potrafi nawiązać z każdym kontakt. Ma dar do zjednywania sobie ludzi dlatego też Exclusive Dental Studio stało się niezwykłym gabinetem gdzie pracują naprawdę wyjątkowe osoby a wizyta tam to czysta przyjemność."

mangdastudio.com

Kontakt

ul. Katowicka 81E/111
61-131 Poznań

GODZINY OTWARCIA:
Pn - Pt  9:00 - 21:00

CH Posnania
ul. Pleszewska 1, 61-136 Poznań
 
GODZINY OTWARCIA:
PN - SB 10 - 22
ND         10 - 21
 

tel. +48 570 712 712 - EDS Katowicka
tel. +48 570 713 714 - EDS Posnania


mail: info@exclusivedentalstudio.pl

Media & PR
media@exclusivedentalstudio.pl
T: 502 209 632

FORMULARZ KONTAKTOWY
Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź