Magda Krajewska

Magda Krajewska

MANGDA – fotografka kobiet. Absolwentka fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Uczestniczka ważnych wystaw fotograficznych, jak "Efekt czerwonych oczu" (CSW - Warszawa) , "Wenus Polska A.D" (Miesiąc Fotografii w Krakowie),  "Love Hotel" – Galeria Ego, Poznań, "Foto - obiekt" (Galeria Propaganda w Warszawie, BWA w Kielcach, Galeria Imaginarium w Łodzi) , fotofestiwali m.in. w Łodzi i Krakowie. W swoich działaniach artystycznych łączy fotografię z innymi dziedzinami plastycznymi, a obszarem jej zainteresowań artystycznych i zawodowych są kobiety.

Od 2009 roku zawodowo tworzy pod pseudonimem Mangda – fotografka kobiet. Dużą rolę w jej pracy odgrywają „zwyczajne” kobiety, w których odnajduje ich osobiste piękno. Każda z nich jest inna, prawdziwa, stanowi źródło inspiracji, które pokazuje w kadrach swoich zdjęć. Unika teatralności i przesadnej stylizacji, chcąc zachować charakter i osobowość swoich modelek. Na swoim koncie ma także sesje zdjęciowe dla projektantów i firm m.in. takich jak: Orska, Tomaotomo, Place for Dress, Magda Hasiak, Semper, Warmia.

Brała udział również w licznych akcjach wspierając fundacje i organizacje non-profit: „Drużyna Szpiku”, „Wolontariat Wielkopolski”, „Dobrze że jesteś”, „Mam Marzenie", gdzie starała się zarazić swoim entuzjazmem i zaangażowaniem uczestniczki projektów pokazując, że w każdej sytuacji, bądź na każdym etapie życia, można się sobie podobać.

Od 2012 roku mieszka i tworzy w swoim atelier pod Poznaniem w murach poniemieckiej szkoły, gdzie przestrzeń buduje dodatkową atmosferę do twórczej pracy.

Kontakt

ul. Katowicka 81E/111
61-131 Poznań

GODZINY OTWARCIA:
Pn - Pt  9:00 - 21:00

CH Posnania
ul. Pleszewska 1, 61-136 Poznań
 
GODZINY OTWARCIA:
PN - SB 10 - 22
ND         10 - 21
 

tel. +48 570 712 712 - EDS Katowicka
tel. +48 570 713 714 - EDS Posnania


mail: info@exclusivedentalstudio.pl

Media & PR
media@exclusivedentalstudio.pl
T: 502 209 632

FORMULARZ KONTAKTOWY
Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź