Bartek Jędrzejak

Jeden z naszych ulubionych Pacjentów. Dobrze znany z ekranu Dzień Dobry TVN, gdzie prowadzi Pogodę. Prezenter, dziennikarz, mówca, prelegent szkoleń o autoprezentacji. Wielokrotnie nominowany do nagrody Telekamery oraz laureat statuetki Gwiazdy Dobroczynności 2018. Znany również z pozytywnego nastawienia, uśmiechu i brody…a o tym nawet ostatnio napisał książkę. „Męska sprawa” to jednak nie jedyny temat rozmów z naszym brodatym doktorem Kamilem Szewczykiem ;) 

"Czy paniczny strach przed stomatologiem. Lęk przed bólem można zamienić na luz, spokój, komfort, uśmiech i poczucie bezpieczeństwa? Wydawało mi się, że to nie możliwe. A jednak. Jak to w życiu bywa. Przypadek. Bo przez przypadek trafiłem na Exclusive Dental Studio. I tak się zaczęła moja przygoda z moim “poznańskim Klubem Wiewiórka” bo tak ich pieszczotliwie nazywam. Przede wszystkim dzięki EDS będę miał zdrowe zęby u piękny uśmiech. Lubię to miejsce i mam zaufanie. A to najważniejsze. Najwyższej klasy specjaliści, najnowocześniejszy na świecie sprzęt. Wiedza, klasa, szacunek do pacjenta. Każdy traktowany jest indywidualnie. Dlatego nie liczę kilometrów. Bo dla mnie warto przyjeżdzać tu z Warszawy. Wsiadam w samochód i po 3 godzinach jestem u siebie. U swojego stomatologa w EDS. Tu trochę jak w domu. Wśród dobrych przyjaciół. Zdecydowanie polecam."

Fot.: Matys Studio

Kontakt

ul. Katowicka 81E/111
61-131 Poznań

GODZINY OTWARCIA:
Pn - Pt  9:00 - 21:00

CH Posnania
ul. Pleszewska 1, 61-136 Poznań
 
GODZINY OTWARCIA:
PN - SB 10 - 22
ND         10 - 21
 

tel. +48 570 712 712 - EDS Katowicka
tel. +48 570 713 714 - EDS Posnania


mail: info@exclusivedentalstudio.pl

Media & PR
media@exclusivedentalstudio.pl
T: 502 209 632

FORMULARZ KONTAKTOWY
Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź