Zespół

Tworzymy zespół specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Działając razem potrafimy wyleczyć nawet najbardziej skomplikowane przypadki.

Agnieszka Kulik

Lekarz dentysta. Jej specjalnością jest przygotowanie holistycznego planu leczenia dla Pacjenta. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce i ortodoncji.

Kamil Szewczyk

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Tytuł lekarza stomatologa otrzymał w 2006 roku. Jego specjalnością jest chirurgia stomatologiczna i implatntologia.

Noemi Konopelski

Lekarz dentysta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Konrad Kaczmarek

Lekarz dentysta. Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Paulina Nowicka

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Podnosząc swoje kwalifikacje ukończyła szkołę o profilu technik dentystyczny.

Paulina Szamota

Asystentka stomatologiczna, technik dentystyczny. Profesjonalnie zajmuje się profilaktyką zdrowia jamy ustnej.

Zuzanna Bochenek

Ukończyła higienę stomatologiczną na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Asystuje przy zabiegach chirurgicznych i implantologicznych. Z takim samym zaangażowaniem wykonuje zabiegi higienizacyjne.

Gabriela Mikołajczyk

Asystentka stomatologiczna, technik dentystyczny. Aby podnosić swoje kwalifikacje, jest w trakcie nauki higieny stomatologicznej.

Marietta Pacholska

Manager,ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Czuwa nad tym, aby praca w klinice przebiegała sprawnie, a każdy problem był szybko rozwiązywany.

Marta Górnikiewicz

Koordynator medyczny. Dzięki swojemu wykształceniu, posiada wszechstronną wiedzę z zakresu nauk medycznych, którą chętnie wykorzystuje w pracy. 

Agnieszka Sawicz

Brand Manager & PR Manager. Od ponad 12 lat zajmuje się Marketingiem a szczególnie rozwojem marek. Zajmowała się dużymi markami z branży Fashion i Biżuteria aby dołączyć do naszego zespołu i rozwijać stomatologię cyfrową.

Agnieszka Malczyk

Stylistka, wizażystka, charakteryzatorka. Posiada liczne dyplomy z zakresu stylizacji oraz charakteryzacji.

Agnieszka Głowacka

Dyplomowana wizażystka. Podczas każdej sesji zdjęciowej Exclusive Studio dba o piękny i profesjonalny makijaż naszych Pacjentów

Magda Krajewska

MANGDA – fotografka kobiet. Na swoim koncie ma sesje zdjęciowe dla marek: Orska, Tomaotomo, Place for Dress, Magda Hasiak, Semper, Warmia.

Mariola Radomska

Koordynator prac porządkowych. Profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem dba o perfekcyjny porządek i czystość kliniki. 

Kontakt

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź