Nasze prace

Leczenie, wybielanie, korony

Odmiana uśmiechu Pana Dominika, której ostatnim elementem było założenie licówek i korony na górne zęby.

Ortodoncja i wybielanie

Wystarczyło 12 miesięcy leczenia ortodontycznego oraz wybielanie aby leczenie zostało zakończone takim efektem. Poznajcie naszą Pacjentkę, Danę.

GENE naturalne licówki

Marzenie Pani Kasi o nieskazitelnym uśmiechu, stworzonym przez naturę zostało spełnione dzięki cyfrowym licówkom SKYN CONCEPT/RAW/GENE zaprojektowanym w oparciu o Bibliotekę Zębów Naturalnych.

Ortodoncja, korony i wybielanie

Metamorfoza wieloetapowa Aliego została zakończona wielkim sukcesem i całkowita odmianą uśmiechu Pacjenta.

Kompleksowe leczenie

Pacjentka trafiła do nas ze złamaną górną jedynką. Sytuacja wymagała szybkiego działania, ponieważ Pacjentka mogła być w Polsce tylko przez krótki czas, po którym opuściła klinikę z olśniewającym uśmiechem.

Nowy uśmiech w miesiąc

Nowy uśmiech to także nowa pewność siebie i nowe możliwości ekspresji cech charakteru. W przypadku tej przepięknej Pacjentki udało nam się podkreślić jej naturalnie piękny sposób okazywania radości.

Nowy uśmiech = nowy styl

Pacjent, którego marzeniem było odzyskanie pięknego białego uśmiechu, postanowił zaufać właśnie nam. Efekt zachwycił nas wszystkich. Nowy uśmiech stał się impulsem do zmiany stylu życia.

Zamknięcie diastemy – 1 wizyta!

Pacjentka marzyła o zamknięciu diastemy. Chciała również wyrównać kolor zębów po dawnym leczeniu endodontycznym i wybielić je tak, by móc uśmiechać się jeszcze częściej i piękniej. 

Błyskawiczna odbudowa

Nasza piękna Pacjentka ze względu na wyjątkowo aktywny tryb życia nie mogła poświęcić nam wiele czasu. Wszystkie zabiegi udało się wykonać w 3 tygodnie, podczas 4 wizyt w naszej klinice.

Pełna odbudowa zębów

Pacjentka zdecydowała się nie tylko na nowy uśmiech, ale odważnie postanowiła zmienić cały wizerunek. Efekt – olśniewający!

Uśmiech projektowany cyfrowo

Pacjentka zdecydowała się na cyfrowe projektowanie uśmiechu Digital Smile Design. Dzięki temu mogła zobaczyć efekt leczenia przed jego rozpoczęciem. Nowy uśmiech nie tylko dodał jej pewności, ale także znacznie poprawił jakość życia.

Odbudowa górnego łuku

Zdrowy i estetyczny uśmiech to w tym przypadku nie tylko odbudowa górnego łuku, ale także leczenie re-endodontyczne. 

Plastyka wędzidełka & zamknięcie diastemy

Czasem od wymarzonego uśmiechu dzieli nas naprawdę niewiele. Pacjentka marzyła o pozbyciu się diastemy oraz o poprawie kształtu zębów i białym, hollywoodzkim uśmiechu. Zaledwie 2 tygodnie wystarczyły, by podczas 3 wizyt w Exclusive Dental Studio osiągnąć wymarzony efekt!

Wybielanie PERFECT BLEACHING & odbudowa

Wybielanie zębów naszą autorską metodą Perfect Bleaching pozwala szybko i na dłużej osiągnąć spektakularne efekty.

Nowe korony pełnoceramiczne

Wystarczyły proste zabiegi estetyczne, trwające 2 tygodnie, by przywrócić Pacjentce biały, zdrowy i olśniewający uśmiech. 

Odbudowa nanokompozytami & korona pełnoceramiczna

Proste marzenia wymagają prostych rozwiązań – odbudowa kształtu zębów nanokompozytami jest szybka i daje spektakularne efekty.

Nowe szczelne korony

Poprawa estetyki, związana z jaśniejszymi koronami, wiązała się też z zapewnieniem ich szczelności, a co za tym idzie – większego komfortu.

Estetyczne licówki

Cyfrowe planowanie poprawy estetyki zębów umożliwiło Pacjentowi zobaczenie efektów przed rozpoczęciem leczenia.

Nowe wypełnienia

Wymiana starych wypełnień na nowe, nanokompozytowe, zmienia uśmiech nie do poznania. 

Pełnoceramiczna protetyka

Pacjent wymagał nie tylko poprawy estetyki uśmiechu, ale także ponownego leczenie endodontycznego po zabiegach w innym gabinecie.

Leczenie ortodontyczne

Marzeniem Pacjentki były równe i białe zęby. Aparat ortodontyczny w 12 miesięcy diametralnie zmienił uśmiech, a wybielanie PERFECT BLEACHING rozjaśniło zęby. 

Kontakt

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź