Klinika

Stworzyliśmy dla Ciebie miejsce inne niż wszystkie. 

Miejsce w którym pasja i wieloletnie doświadczenie spotkały się, 

byś w niepowtarzalnym klimacie mógł zadbać o to, co najcenniejsze. 

Wiemy, jak ważny na co dzień jest piękny i zdrowy uśmiech.

Wiemy też co zrobić, byś uśmiechał się częściej. 

Dlatego zadbamy, by każdy Twój dzień zaczynał się i kończył pięknym uśmiechem, który będzie odzwierciedleniem radości płynącej z Twojego wnętrza.

 

 

Co leczymy?

Jesteśmy kliniką stomatologiczną, która specjalizuje się w odbudowie i naprawie uśmiechów – zarówno na naturalnych zębach, jak i na implantach. Posiadamy gabinety chirurgiczny, stomatologiczny, zabiegowy, gabinet foto-video oraz salę szkoleniową.

Dysponujemy przestronną, dobrze urządzoną poczekalnią. Wszystko po to, aby Pacjenci otrzymali kompleksową obsługę i mogli poczuć się komfortowo.

 

 

Jak leczymy?

Wiemy, że budowa pięknego i zdrowego uśmiechu jest jak budowa domu. Musimy zacząć od dobrych fundamentów, którymi są zdrowe i prawidłowo ustawione zęby. Aby był piękny, silny i trwały potrzebne są najlepsze fundamenty – zdrowe i prawidłowo ustawione zęby. Jeśli zęby są wyleczone biologicznie, posiadają prawidłową strukturalność oraz funkcjonalność, możemy zająć się wykończeniem, czyli estetyką. Po tak wykonanym kompleksowym leczeniu uśmiech będzie nie tylko piękny, ale co najważniejsze – zdrowy.

 

 

Dlaczego leczymy?

Wierzymy, że uśmiech jest radością płynącą z wnętrza człowieka, dlatego powinien być spontaniczny i wolny. Jest ważny, ponieważ wyraża nasze emocje. Jeśli pojawia się problem natury estetycznej – uśmiech jest blokowany i człowiek uśmiecha się niechętnie. Dlatego z prawdziwą pasją pracujemy nad tym, by nasi Pacjenci uśmiechali się częściej.

 

 

Kontakt

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź